Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pojazdy akumulatorowe dla dzieci

( ilość produktów: 598 )

Nie ma chyba na świecie dziecka, które nie chciałoby mieć własnego samochodu. Takie auto pozwoliłoby Milusińskiemu poczuć się jak prawdziwy dorosły. Dlatego też pojazdy dla dzieci zasilane akumulatorami to coraz częstszy widok na polskich podwórkach.

W czym tkwi ich fenomen? Dają swobodę w zakresie poruszania się i pozwalają rozwijać większe prędkości niż poruszający się piechotą kilkulatek jest w stanie osiągnąć. Te samochody zabawki dla dzieci są w pełni bezpieczne, dlatego nasza hurtownia zabawek rekomenduje je nawet najmłodszym kierowcom. 

Autka na akumulator dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo duży wybór różnego rodzaju pojazdów dla dzieci zasilanych na akumulatory. Wśród niech znajdują się zarówno typowe samochody akumulatorowe dla dzieci, jak i kabriolety, quady czy motorki dla dzieci na akumulator. Wśród bogatej oferty z powodzeniem można wybierać nie tylko w różnorodnych modelach i kolorach, ale także dostosować dany pojazd do wieku oraz możliwości przyszłego kierowcy (niektóre samochody akumulatorowe dla dzieci wyposażono np. w biegi). Wszystkie pojazdy posiadają stosowne certyfikaty, które gwarantują bezpieczne wykorzystywanie samochodów przez najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko będzie zachwycone posiadając taki pojazd.

Serwis samochodów elektrycznych dla dzieci

Naszym najmłodszym zmotoryzowanym klientom oferujemy nie tylko samochody zabawki dla dzieci małe i duże, ale również profesjonalny warsztat. Serwis samochodów elektrycznych prowadzi obsługę w ramach gwarancji, a także udziela wsparcia pogwarancyjnego. Wiemy, jak intensywna jest eksploatacja autka na akumulator. Dla dzieci niesiemy zatem wsparcie w zakresie konserwacji pojazdów, przeglądów technicznych i wszystkich działań, mających na celu maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy.

pixel